Prizer Hoods - okapy w stylu steampunk

Prizer Hoods - okapy w stylu steampunk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.05.2013 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W skład nowej linii Prizer Hoods wchodzą nowoczesne okapy, ale trudno zauważyć to na pierwszy rzut oka. Stylistyką przypominają raczej urządzenia z początków ubiegłego wieku.

Okapy z nowej linii posiadają wydajność sięgająca powyżej 100. metrów sześciennych na godzinę, co pozwalać ma na szybkie oczyszczanie kuchni z niepożądanych zapachów. Urządzenia działać mogą w systemie zamkniętym i otwartym, a dostępne są w całej gamie modeli - od kominowych i podszafkowych, po wyspowe i blatowe, a nawet wyciągi montowane nad zewnętrznym grillem gazowym. Konieczność posiadania okapu na otwartym powietrzu wydaje się zbyteczna, ale widocznie i takie jest zapotrzebowanie rynku.

Wszystkie modele z linii Prizer Hoods charakteryzuje klasyczny design, nawiązujący stylem do pierwszych modeli okapów kuchennych. Sam producent chwali się, że w tej gałęzi rynku ma ponad 100-letnie doświadczenie. To faktycznie widać - urządzenia wykonane są z wyjątkowym przywiązaniem do detali.

Producent nie podał cen urządzeń z nowej linii retro, ale biorąc pod uwagę poprzednie modele przez niego oferowane, nie będą one niskie.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)