Princess Compact-4-All - modułowy sprzęt kuchenny

Princess Compact-4-All - modułowy sprzęt kuchenny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.10.2012 12:23

Zazwyczaj małe AGD zajmuje wiele miejsca na kuchennym blacie, poza tym poszczególne urządzenia często nie pasują do siebie stylistycznie. Inne rozwiązanie proponuje projektant Jan des Bouvrie, który we współpracy z firmą Princess stworzył modułowy zestaw kuchennych niezbędników, złożony z sześciennych urządzeń, które można dowolnie ze sobą łączyć.

Na Compact-4-All składa się toster, ekspres do kawy, czajnik elektryczny oraz wyciskarka do owoców. Każde z urządzeń ma kształt sześcianu o wymiarach 20x20x2. centymetrów, a po połączeniu ze sobą mogą być zasilane przy pomocy tylko jednego podłączenia do sieci. Z kompaktowymi rozmiarami idą niestety także kompaktowe możliwości - czajnik zagrzeje tylko pół litra wody, a ekspres przygotuje dwie filiżanki kawy. Producent zresztą nie ukrywa, że sprzęt przeznaczony jest głównie dla osób mieszkających samotnie i studentów, a nie dla dużych rodzin.

Poszczególne elementy zestawu będzie można zakupić oddzielnie od połowy października. Producent nie ujawnił jeszcze ceny urządzeń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)