Prezenty na Dzień Kobiet

Prezenty na Dzień Kobiet

Prezenty na Dzień Kobiet
Źródło zdjęć: © HP
02.03.2010 13:34, aktualizacja: 03.03.2010 11:07

8 marca, Dzień Kobiet, już za niecały tydzień. Wychodzimy z propozycjami dziesięciu pomysłów na prezent, jaki można sprawić kobiecie. Oczywiście mowa o prezentach z "naszej działki", czyli branży technologicznej. W rozwinięciu znajdziecie więc gadżety i sprzęty z różnych przedziałów cenowych.

Wychodzimy z propozycjami dziesięciu pomysłów na prezent, jaki można sprawić kobiecie. Oczywiście mowa o prezentach z "naszej działki", czyli branży technologicznej. W rozwinięciu znajdziecie więc gadżety i sprzęty z różnych przedziałów cenowych.

Obraz
© (fot. HP)

Odtwarzacz mp3. telefon, netbook, ramka cyfrowa, elegancki pokrowiec na sprzęt czy urocza kamera internetowa - to przykłady naszych propozycji. Przysłużą się one przy w wielu czynnościach będących codziennością współczesnych kobiet. Komunikacja, praca, pisanie blogów, przenoszenie informacji, wyświetlanie fotografii, słuchanie muzyki.

W zestawieniu pojawiła się duża rozpiętość cenowa (od 25 do prawie 2000zł). Najtańszym prezentem jest elegancki futerał ochrony dla laptopa firmy Canyon, natomiast najdroższym cechujący się unikatowym wyglądem netbook HP Mini 1099ew. Zadbaliśmy o to by pojawiły się pomysły na różne kieszenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)