Pralka MPM dla dużej rodziny

Pralka MPM dla dużej rodziny21.02.2014 15:07
Pralka MPM dla dużej rodziny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Pralka 4515-PA-23 firmy MPM, która ma 15 programów prania, duży otwór wsadowy i bęben o pojemności 5 kilogramów, stworzona została z myślą o użytkowaniu przez całą rodzinę.

Pralka wyposażona jest w 1. programów głównych. Program dedykowany delikatnym tkaninom pozwala bez obaw prać nie tylko eleganckie, wizytowe bluzki, ale także firany czy obrusy. Dodatkowo, możliwość wyłączenia wirówki oraz odpompowania wody sprawia, że nie ulegną nadmiernemu wygnieceniu.

Do pozbycia się zaschniętych plam najlepiej skorzystać ze specjalnego programu do ich usuwania. Ponadto, specjalny tryb do odzieży i butów sportowych świetnie sprawdza się podczas prania strojów po zajęciach WF-u.

Pralka MPM 4515-PA-2. została wyposażona w wygodne drzwiczki otwierające się pod kątem 180o, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie prania jest bezproblemowe. Funkcja opóźnienia startu pozwala zaplanować pranie tak, aby mokre ubrania nie leżały kilka godzin w bębnie. Przed nadmiernymi wibracjami i hałasem zabezpiecza system ochronny niewyważenia oraz automatyczna regulacja prędkości. Z kolei, bezpieczeństwo dzieci gwarantuje funkcja Anti-closing, która zabezpiecza przed przypadkowym zamknięciem drzwiczek i włączeniem urządzenia.

Cena: 99. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)