Pralka, która dostosowuje się do rytmu Twojego dnia

Pralka, która dostosowuje się do rytmu Twojego dnia

Pralka, która dostosowuje się do rytmu Twojego dnia
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
08.10.2015 11:58

AGD dopasowane do naszych potrzeb to obecnie już żadna nowość. Jak zrealizować marzenie o sprzętach dostosowujących się do rytmu naszego dnia? Firma Bosch opracowała system VarioPerfect i przedstawia nowy model pralki z jego wykorzystaniem.

W ramach technologii VarioPerfect możemy skorzystać z dwóch funkcji - EcoPerfect i TimePerfect. Wybierając EcoPerfect wypierzemy nasze ubrania oszczędnie i w sposób przyjazny środowisku, zgodnie z informacją od producenta nawet o 50. będzie mniejsze zużycie energii elektrycznej, jeśli zaś zależy nam na czasie, wówczas wybieramy opcję TimePerfect, wtedy mamy szansę zaoszczędzić nawet do 65% naszego czasu. Logikę działania systemu VarioPerfect możemy przyrównać do jazdy samochodem. Jeśli chcemy dojechać do celu szybciej, wówczas zużywamy więcej paliwa, ale oszczędzamy czas, jeśli jednak jesteśmy zwolennikami ekonomicznej jazdy, wtedy też czas dotarcia do celu wydłuży nam się, ale zużyjemy mniej paliwa..

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Dodatkowo każda pralki została wyposażona w niklowaną grzałkę antykorozyjną i AquaStop. System ten zapobiega wydostaniu się wody z pralki nawet w przypadku uszkodzeń zewnętrznych węża doprowadzającego wodę, czy awarii zasilania.

Cena pralki WAT24340PL wynosi 2619 zł.

_ Źródło: Bosch / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)