Praktyczny piekarnik Bosch - wyczyści się sam

Praktyczny piekarnik Bosch - wyczyści się sam

Praktyczny piekarnik Bosch - wyczyści się sam
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.05.2014 13:10

Nie bez kozery to właśnie piekarnik uznawany jest przez większość za „serce” kuchni. Nowy piekarnik Bosch o pojemności ponad 60. l posiada funkcję automatycznego szybkiego nagrzewania oraz łatwego czyszczenia.

Dzięki opcji szybkiego nagrzewania piekarnik oszczędza czas i energię rozgrzewając się znacznie szybciej i efektywniej od klasycznych konstrukcji. Dodatkową zaletą jest SoftClose. System ten, oparty na specjalnej budowie zawiasów, sam cicho, szczelnie i bez trzaskania domyka drzwi piekarnika, co jest szczególnie wygodne gdy mamy obie ręce zajęte. W trosce o bezpieczeństwo drzwi zostały wzbogacone dodatkowo o tzw. chłodny front 4. st. C. a ich specjalna izolacja gwarantuje, iż pozostaną one chłodne, chroniąc najmłodszych.

Funkcja EcoClean stanie się ona jedną z ulubionych funkcji każdego, kto choć raz podjął decyzję o czyszczeniu wnętrza piekarnika. Dzięki opatentowanemu systemowi czyszczenia, ściany wnętrza piekarnika są utrzymane w czystości, a dba o to specjalna powłoka ceramiczna, rozkładająca tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Niewątpliwą zaletą EcoClean jest jej działanie zawsze wtedy, gdy tylko uruchomimy urządzenie, a także właściwość regeneracji, dzięki której powłoka EcoClean służy nam przez cały czas użytkowania piekarnika.

Cena: 1859 zł.

Piekarnik HBG43T450, główne cechy:
o 7 rodzajów grzania
o Automatyczne szybkie nagrzewanie
o EcoClean
o Chłodny front
o SoftClose
o Poj. 62 l
o Klasa efektywności energetycznej A
o Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dziecko

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)