PQI i-Cover - tania ochrona iPhone'a

PQI i‑Cover - tania ochrona iPhone'a

PQI i-Cover - tania ochrona iPhone'a
Źródło zdjęć: © iMagazine
25.01.2012 14:23, aktualizacja: 26.01.2012 12:28

Nowym produktem, który wzbogaca ofertę firmy PQI jest seria opakowań i-Cover.

Firma PQI, obok nośników pamięci USB, wchodzi na rynek z akcesoriami do telefonu iPhone. Nowym produktem, który wzbogaca ofertę firmy jest seria opakowań i-Cover.

Zarówno przyciski głośności, jak i wyciszania telefonu umieszczonego w pokrowcu są łatwo dostępne. Wszystkie otwory na złącza w telefonie również zostały poprawnie wykonane i pozwalają na swobodne z nich korzystanie. Na krawędziach zastosowano gumowe pokrycie, co dodatkowo zabezpiecza ekran przed zarysowaniem. Na tylnej części i-Cover umieszczono nóżki wykonane również z gumowego materiału. Świetnie chronią telefon przed poślizgiem i mają zabezpieczać pokrowiec przed zarysowaniem. Niestety, tej drugiej funkcji nie spełniają zbyt dobrze. Powodem takiego stanu rzeczy jest jakość plastiku, z jakiego zbudowano i-Cover. Ślady użytkowania są widoczne już po kilku dniach. Osoby zwracające uwagę na estetykę mogą poczuć się rozczarowane. Uczucie to może złagodzić dostępność różnych kolorów, w jakich możemy nabyć ten pokrowiec, zaczynając od czarnego i białego, a na niebieskim i zielonym kończąc.

i-Cover od PQI prezentuje bardzo przyzwoity poziom, szczególnie, gdy zwrócimy uwagę na jego cenę. Gumowane krawędzie zapewniają pewny chwyt telefonu. Etui jest lekkie i świetnie spełnia swoją rolę zabezpieczającą iPhone'a.

Produkcja: PQI
Dystrybucja w Polsce: FEN. Pokrowiec dostępny w salonach iSpot.
Cena: 29 złotych
Ocena: 4/6

Plusy:

  • tani produkt
  • dobra ochrona przed zadrapaniami
  • różne kolory opakowań
  • cena

Minusy:
- plastik podatny na zarysowania

_ Przemysław Marczyński _

Źródło artykułu:imagazine.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)