Porządna obudowa od Lian Li

Porządna obudowa od Lian Li

Porządna obudowa od Lian Li
Źródło zdjęć: © IDG
19.05.2008 09:30, aktualizacja: 19.05.2008 09:49

Na rynek trafił najnowszy model aluminiowej obudowy firmy Lian Li - ARMORSUIT PC-P80.

Obudowa została w całości wykonana ręcznie, zaś do produkcji użyto najwyższej jakości szczotkowanego aluminium. Duża dbałość o detale oraz wygładzone krawędzie czynią produkt bezpiecznym dla dłoni użytkownika. Dysponuje sporą przestrzenią wewnętrzną, jej wymiary to 220x633x61. mm ( szerokość/wysokość/głębokość ) i jest dostosowana do standardów E-ATX, ATX, mATX. Umożliwia bezproblemowy montaż kart graficznych 325 mm, przy pomocy dodatkowych elementów mocujących. Model ARMORSUIT PC-P80 został wyposażony w cztery 14 cm wentylatory z niebieskim podświetleniem diodowym i możliwością kontroli obrotów w zakresie 800-1200 rpm. Trzy skoncentrowano w przedniej części obudowy, a jeden ulokowano w górnej pokrywie. W tylnej części znajduje się jeden 12 cm wentylator. Udogodnieniem w utrzymaniu czystości wiatraków jak i wnętrza obudowy jest plastikowy, przeźroczysty filtr, który można samodzielnie zdemontować i umyć.

Obraz
© (fot. IDG)

Producent zadbał o detale, przystosowując "budkę" do założenia systemu chłodzenia wodnego, a także wyposażając ją w opatentowany przez siebie pakiet antywibracyjny do mocowania dysków twardych. W górnej części obudowy umieszczono porty wejścia/wyjścia, między innymi USB, eSATA, audio. Obudowa posiada dwie modułowe kieszenie na dyski twarde, mogące w sumie pomieścić sześć dysków 3,5-calowych. Zarówno podstawę płyty głównej, jak i górną oraz boczną część obudowy można łatwo i szybko zdemontować.

Cena dla większości zaporowa - na rynku dochodzi nawet do 1,5 tys. zł, w sieci sklepów Reactor 1166 zł, na eBay i w zagranicznych sklepach internetowych prawie 900 zł. Obudowa występuje także w mniejszej wersji, model ARMORSUIT PC-P60, który różni się kilkoma detalami, w tym liczbą wentylatorów.

Dodatkowe informacje na stronie producenta, w sklepach Reactor lub w firmie Yamo: lian-li.com/v2/en/product/product06.php?pr_index=131&cl_index=1&sc_index=25&ss_index=61 - http://lian-li.com/v2/en/product/product06.php?pr_index=131&cl_index=1&sc_index=25&ss_index=61

Prezentację obudowy można obejrzeć na stronie: pl.youtube.com/watch?v=pIdrHEr253w - http://pl.youtube.com/watch?v=pidrher253w

Gwarancja 24 m-ce.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)