Portal Plusa i Plusfon 401i

Portal Plusa i Plusfon 401i

18.10.2007 21:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

22. października rusza portal wap.plus.pl - portal w komórce, czyli prosty i szybki dostęp do rozrywki oraz najnowszych informacji. Wprowadzony zostaje także nowy telefon pod marka Plusfon.

  1. października rusza portal _ wap.plus.pl _ - portal w komórce, czyli prosty i szybki dostęp do rozrywki oraz najnowszych informacji. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Nowy portal rozrywkowo-informacyjny to propozycja dla osób, dla których ważny jest stały dostęp do bieżących informacji z różnych dziedzin, oraz dla tych, którzy nie lubią się nudzić. W ramach oferty promocyjnej przeglądanie stron Plus.pl w telefonie jest darmowe. Nie pobierane są także opłaty za transmisję danych potrzebną np. do pobrania zdjęcia lub filmu. Oferta dostępna jest dla wszystkich użytkowników Plusa, MixPlusa, Simplus i Samych Swoich.

Portal składa się z kilku sekcji, wśród których każdy znajdzie coś interesującego: Wiadomości z kraju, Wiadomości ze świata, Pogoda, Informacje sportowe, Kultura, Plotki, Rozmaitości, Wiadomości gospodarcze, Giełda notowania, Kursy walut, Depesze PAP, Lotto, Biorytm, Humor, Imieniny, Aforyzmy, Horoskop, Program TV, Ośrodek filmowy, Fun Scan, Xyber Mech, Rozkład jazdy, MegaMuza, Wideo, Kulinaria, Plusnet, Gry Java, Encyklopedie i słowniki, Ściągi i inne pomoce naukowe. Każda z sekcji jest na bieżąco aktualizowana, dzięki porozumieniom zawartym z partnerami. Np. sekcja Wiadomości zasilana jest informacjami z ostatniej chwili przygotowywanymi przez PAP i "Rzeczpospolitą", a sekcja Sport - przez "Przegląd Sportowy".

Wszystkie informacje dostępne na wap.plus.pl zostały przygotowane tak, aby dopasowywały się do ekranu telefonu. Dzięki temu zarówno nawigacja, jak i przeglądanie informacji jest proste i wygodne.

W związku z uruchomieniem nowego portalu Polkomtel zdecydował się także na wprowadzenie telefonu portalowego pod własną marką.

Plusfon 401i to telefon internetowo-multimedialny z szybkim dostępem do Internetu w technologiach EDGE i 3G. W pakiecie znajduje się: • telefon Plusfon 401i z dużym kolorowym wyświetlaczem, kamerą 1,3 Mpix, odtwarzaczem MP3, łączem Bluetooth i obsługą Java,
• karta pamięci microSD o pojemności 512 MB z przykładowym kontentem (fotokasty, dzwonki, muzyka),
• kabel USB, dzięki któremu można połączyć telefon z komputerem i wykorzystywać go np. jako modem,
• aplikacja Asystent Plusfon 401i do synchronizacji informacji między telefonem i komputerem,
• zestaw słuchawkowy stereo, dzięki któremu można słuchać ulubionej muzyki zapisanej w telefonie.

Plusfon 401i dostępny będzie w sprzedaży od 19. października w ramach oferty MixPlus oraz Plus dla klientów indywidualnych i biznesowych w cenie od 1 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)