Portable Ice Cream Maker - miniaturowa maszyna do lodów

Portable Ice Cream Maker - miniaturowa maszyna do lodów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.07.2013 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Warto przygotowywać lody w domu - mamy wtedy pewność, że ulubione smakołyki będą świeże i wykonane ze składników dobrej jakości.

Lody kupione w sklepie mają często fantazyjne kolory i smaki, co jest niestety zasługą przede wszystkim sztucznych dodatków, barwników i konserwantów. Najlepiej więc przygotowywać lody w ulubionych smakach samodzielnie w domu. Dzięki maszynom do lodów jest to proste i coraz mniej czasochłonne. Niestety, same urządzenia są często duże i ciężkie, przez co nie mieszczą się w żadnej szafce kuchennej.

Portable Ice Cream Maker to chyba najmniejsze urządzenie do przygotowywania lodów, jakie jest dostępne w sprzedaży (niestety, w Polsce na razie nie można go kupić). Aby przygotować porcję lodów dla jednej lub dwóch osób, wystarczy wlać do środka mieszankę przygotowaną w oparciu o ulubiony przepis, a następnie wstawić urządzenie na kilka godzin do zamrażarki. Portable Ice Cream Maker zamiesza i zamrozi masę.

Maszynka jest na tyle mała i lekka, że można ją wziąć ze sobą na przykład na wakacje. Kupimy ją w zagranicznych sklepach internetowych za około 4. dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)