Ponoć najlepsza myszka Logitecha

Ponoć najlepsza myszka Logitecha

Ponoć najlepsza myszka Logitecha
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.03.2015 11:33, aktualizacja: 25.03.2015 13:03

Logitech MX Master Wireless Mouse to dopasowana do dłoni myszka, którą zaprojektowano w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne. Sprzęt ten ma ułatwić pracę użytkownikom korzystającym z wielu ekranów, urządzeń oraz systemów. Nowa myszka została zoptymalizowana w taki sposób, by kontrolować złożone środowisko pracy z wyższą precyzją.

Urządzenie zostało wyposażone w mechanizm, który umożliwia dostosowanie prędkości działania. Pozwala on na automatyczne przejście ze swobodnego trybu pracy scrolla na precyzyjny. Ponadto z boku znajduje się pokrętło, dzięki któremu możliwe jest boczne przewijanie oraz przełączanie widoku. Dzięki dołączonemu do myszki odbiornikowi Logitech Unifying lub technologii Bluetooth użytkownik może sparować Logitech MX Master z nawet trzema urządzeniami. Tym samym, używając najnowszej myszki, można pracować jednocześnie na laptopie oraz tablecie i przełączać się między urządzeniami za pomocą przycisku. Logitech MX Master Wireless Mouse posiada również przycisk, który, przy odpowiednim dostosowaniu, umożliwia odtwarzanie gestów wykorzystywanych do obsługi komputerów Mac, co maksymalizuje wydajność pracy.

Dla pełniejszej kontroli oprogramowanie Logitech OptionsTM pozwala dopasować działanie przycisków do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo technologia Logitech Darkfield LaserTM zapewnia dobre śledzenie na niemal każdej powierzchni, w tym na tych szklanych i błyszczących. Mysz MX Master posiada akumulator, który, w zależności od sposobu użytkowania, jest w stanie wytrzymać do 4. dni od momentu naładowania. O minimalnym stanie baterii informuje lampka kontrolna. Cztery minuty ładowania pozwalają na użytkowanie myszy przez jeden dzień. Urządzenie można wykorzystywać do pracy również w trakcie ładowania baterii.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)