Pomysłowy uchwyt na tablet w kuchni

Pomysłowy uchwyt na tablet w kuchni
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

28.02.2014 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z rosnącą popularnością tabletów, coraz więcej osób wykorzystuje te urządzenia podczas gotowania. Tablet pozwala mieć przepisy ulubionych blogerów pod ręką - nie trzeba ich drukować, zapamiętywać, ani co chwilę wracać do komputera, by przypomnieć sobie co mieliśmy dodaj w następnej kolejności. Takie gotowanie z tabletem zdecydowanie ułatwiają specjalnie zaprojektowane uchwyty, które przede wszystkim uchronią urządzenie przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem.

Jednym z najnowszych gadżetów tego typu jest uchwyt firmy CTA Digital, montowany na ścianie albo pod szafką kuchenną. Dołącza on zaprezentowanych już wcześniej: deski do krojenia oraz stojaka na ręczniki papierowe z miejscem na tablet. Nowy uchwyt CTA Digital jest regulowany - można w nim zamontować tablety o przekątnej ekranu od 6 do 8,5 cala. Zestaw zawiera dwie podstawy oraz zestaw wkrętów, którymi przymocujemy je do ściany lub szafki - w ten sposób możemy zaplanować dwa miejsca, w których będziemy chcieli wieszać tablet. Ramię z podstawy można łatwo wyciągnąć i zamontować w drugiej podstawie albo postawić na stole, zmieniając je w biurkowy stojak.

Zamontowany w ramieniu tablet możemy obracać o 36. stopni, a jego wyjmowanie odbywa się przez wciśnięcie przycisku. Sam gadżet jest też składany, co ułatwia jego przechowywanie. Kuchenny uchwyt na tablet CTA Digital kupimy w sklepie Amazon za 39,99 dol.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także