Podwójne doładowanie w Tak Taku

Podwójne doładowanie w Tak Taku

Podwójne doładowanie w Tak Taku
Źródło zdjęć: © Era
07.01.2010 12:37, aktualizacja: 07.01.2010 12:47

8. stycznia rusza promocja 2xTakTak, która pozwoli użytkownikom Tak Taka i abonentom Tak Tak Fon zgromadzić dodatkowe środki na rozmowy. W ramach promocji można uzyskać darmowe doładowanie w kwocie do 150 zł.

Klienci, którzy uzupełnią swoje konto jednorazowo kwotą minimum 25 złotych, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto wybraną kwotą od 25 złotych, otrzymają podwojenie wartości drugiego doładowania. Maksymalna kwota premii to 150 złotych.

Podwojona kwota może zostać wykorzystana bezterminowo na połączenia i SMS-y we wszystkich kierunkach oraz na inne usługi. Zarówno w Tak Taku, jak i w Tak Tak Fonie, zgromadzone na koncie środki nie przepadają po upływie ważności konta na połączenia wychodzące - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.

Bonusową kwotę doładowania będą mogli otrzymać również abonenci ofert: Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także użytkownicy blueconnect starter. Z promocji można skorzystać jednorazowo w okresie jej trwania, tj. od 8. stycznia do 8. lutego br.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)