Podtime - kapsuła do spania wygodniejsza niż łóżko?

Podtime - kapsuła do spania wygodniejsza niż łóżko?

Podtime - kapsuła do spania wygodniejsza niż łóżko?
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
25.07.2012 10:23

Idealne miejsce na zdrzemnięcie się tam, gdzie mamy mało miejsca: kapsuła Podtime otula jak kokon, oddziela od bodźców zewnętrznych i umożliwia wypoczynek. Mierzy 2,1 x 1,2 metra i jest bardzo wygodna.

W środku Podtime znajduje się lustro, oświetlenie LED-owe, półka i wtyczki. Tuba z poliwęglanów ma drzwiczki z wzmocnionego szkła i świetną wentylację. Wersje ponadstandardowe wyposażane są również w zamykany schowek, telewizor i odtwarzacz DVD, cyfrowe radio i budzik oraz skórzane obicie materaca.

Producent oferuje też wybór koloru wykończenia oraz możliwość umieszczenia na kapsule wybranych napisów. Na przykład nazwy firmyfirmy, która udostępnia swoim pracownikom takie schronienie.

Ważąca około 10. kilogramów kapsuła jest przewożona „spakowana na płasko”. Jest możliwy montaż jednej kapsuły na drugą – taka inna wersja piętrowego łóżka.

Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)

Przy tylu udogodnieniach, wydaje się, że warto rozważyć rezygnację z własnego łóżka i przeprowadzkę do kapsuły. Oczywiście pod warunkiem, że nie cierpimy na klaustrofobię! Oraz jeśli dysponujemy nadwyżką gotówki: kapsuła Podtime kosztuje 1375 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)