Podstawka chłodząca Sweex Notebook Cooling Stand

Podstawka chłodząca Sweex Notebook Cooling Stand

Podstawka chłodząca Sweex Notebook Cooling Stand
Źródło zdjęć: © Sweex
13.01.2011 12:24

Podstawka Sweex Notebook Cooling Stand Aluminium pozwala na wygodniejszą i bardziej przyjazną dla zdrowia pracę z laptopem. Gadżet daje możliwość ustalenia jednego z 6 stopni pochylenia. Ekran można umieścić znacznie wyżej niż zwykle, dzięki czemu znajduje się on na wprost naszych oczu. Przy wysoko podniesionych notebookach zaleca się stosowanie dodatkowej klawiatury, dzięki czemu pozycja pracującego będzie optymalna dla kręgosłupa

W dolnej części podstawki zamontowano silikonowe wstawki, dzięki którym unikniemy zarysowania obudowy komputera. Wbudowane 3 wentylatory zasilane mogą być poprzez port USB lub zewnętrzny adapter sieciowy. Gdy nie są potrzebne, można je wyłączyć przełącznikiem umieszczonym po lewej stronie podstawy, a gdy działają zapewniają wydajne chłodzenie. Przewód USB pozwala także na użycie wbudowanego 3-portowego huba USB.

Obraz
© (fot. Sweex)

Podstawka doskonale sprawdzi się przy notebookach z ekranami o przekątnej do 1. cali. Aluminiowa konstrukcja jest lekka i solidna.

Sweex Notebook Cooling Stand Aluminium (DS025. kosztuje 99 zł.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po rejestracji na stronie producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)