"Pocket Jockey", ujeżdżanie iPhone'a

"Pocket Jockey", ujeżdżanie iPhone'a

18.11.2008 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

iPhone’a chowamy do tylnej kieszeni spodni, a następnie na kanapie, krześle czy stołku siadamy jak na koniu i...

To nie jest gra przeznaczona dla osób o słabych nerwach. Co innego, jeśli zawsze marzyliście o tym aby zostać kowbojem, ujeżdżać dzikie, narowiste konie o płowych grzywach, aplikacja „Pocket Jockey” jest idealnym rozwiązaniem. Jedyny warunek to telefon iPhone i poczucie humoru.

„Pocket Jockey” czyli „Kieszonkowy dżokej” to gra wymagająca sprawności fizycznej od gracza. W trybie singleplayer nie jest to jeszcze takie trudne. Korzystając z akcelerometru wbudowanego w telefonie iPhone bierzemy udział w wyścigach konnych przez tor przeszkód. Gracz kieruje rumakiem wydając mu komendy przez potrząsanie telefonem, uderzanie go, a nawet podskakiwanie z aparatem w rękach.

Czas na rodeo! Ujeżdżanie iPhone'a

To jeszcze nic w porównaniu z trybem multiplayer. „Pocket Jockey” może być używany przez kilku graczy, którzy naprawdę stają się kieszonkowymi dżokejami. iPhone’a chowamy do tylnej kieszeni spodni, a następnie na kanapie, krześle czy stołku siadamy jak na koniu. Drugi telefon umożliwia obserwowanie wyścigu, w którym bierzemy udział.

Aplikacja „Pocket Jockey” kosztuje w sklepie App Store 0,99 $.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)