Plus odświeżył Muzodajnię

Plus odświeżył Muzodajnię

15.06.2009 20:18, aktual.: 16.06.2009 09:24

Plus uruchomił nową wersja sklepu z muzyką w sieci - muzodajnia.pl. Nowa szata graficzna oraz całkowicie przebudowana struktura wyszukiwania i prezentacji muzyki wpłynęła istotnie na poprawę przejrzystości poszczególnych działów i wygodę korzystania.

*Plus uruchomił nową wersja sklepu z muzyką w sieci - muzodajnia.pl. Nowa szata graficzna oraz całkowicie przebudowana struktura wyszukiwania i prezentacji muzyki wpłynęła istotnie na poprawę przejrzystości poszczególnych działów i wygodę korzystania. *

W poszczególnych gatunkach muzycznych możliwe jest wyszukiwanie według liter alfabetu lub za pomocą list polecanych utworów w kategorii Pop, Dance, Hip-Hop & R'n'B, Rock, Klasyka i Jazz. Na nowej _ Muzodajni _ nie zabrakło również możliwości personalizacji serwisu, oceny wybranych pozycji muzycznych i zapisywania ulubionych artystów i gatunków w specjalnej strefie użytkownika.

Poza muzyką, _ Muzodajnia _ oferuje informacje muzyczne i najświeższe plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć i wywiady z artystami. Użytkownicy _ Muzodajni _ będą teraz otrzymywać cykliczny newsletter poprzez MMS z informacjami o nowościach w serwisie oraz linkami do utworów. Dzięki temu będą mogli pobierać konkretne utwory na telefon przez jedno kliknięcie na link w treści wiadomości.

Muzodajnia to działający od lipca 2008 roku serwis internetowy oferujący setki tysięcy legalnych utworów na komórkę i komputer. Z usługi korzysta już 80 tys. osób. W ramach abonamentu w Plusie z Muzodajni można ściągać piosenki prosto na komputer i komórkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)