PLFON w wersji na iPhone'y

PLFON w wersji na iPhone'y

PLFON w wersji na iPhone'y
Źródło zdjęć: © IDG.pl
14.01.2010 23:59, aktualizacja: 15.01.2010 09:37

Peoplefone, operator telefonii VoIP, działający pod marką PLFON, udostępnił pierwszą polską aplikację, umożliwiającą dzwonienie poprzez VoIP (Voice over IP) z iPhone’a.

Peoplefone, operator telefonii VoIP, działający pod marką PLFON, udostępnił pierwszą polską aplikację, umożliwiającą dzwonienie poprzez VoIP (Voice over IP) z iPhone'a.

Aplikację PLFON można pobrać za darmo z App-Store, dostępnego w każdym iPhone'ie. Umożliwia ona dzwonienie ze wszystkich hotspot’ów Wi-Fi w Polsce i za granicą.

iPhone z aplikacją PLFON może być wykorzystywany jako bezprzewodowy telefon stacjonarny z polskim numerem stacjonarnym. Każdy użytkownik może przypisać do swojego konta polski numer stacjonarny z dowolnie wybranej strefy numeracyjnej dostępnej w PLFON. Dzięki temu, po zalogowaniu/uruchomieniu aplikacji w iPhone’ie, użytkownik jest dostępny zarówno pod numerem komórkowym, jak i stacjonarnym.

Aplikacja integruje się z książką telefoniczną telefonu, umożliwia rozmowę w trybie głośnomówiącym, oferuje szczegółową historię połączeń i tryb szybkiego wybierania 12 numerów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)