PlaySavvy.com: serwis o grach dla rodziców

PlaySavvy.com: serwis o grach dla rodziców
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

02.12.2008 21:00, aktual.: 03.12.2008 08:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serwisie amerykańskiego giganta - AOL - uruchomiona została specjalna stronę o grach komputerowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że serwis skierowany jest do rodziców.

Dzięki serwisowi PlaySavvy - http://www.playsavvy.com/ rodzice będą mogli uzyskać więcej informacji na temat tego, czy gra w którą grają ich dzieci jest dla nich odpowiednia. Dowiedzą się oni o czym jest dana gra, czy nie zawiera ona elementów, z którymi dzieci nie powinny mieć styczności ( przemoc, erotyka ) oraz jakie oznaczenie wiekowe znajduje się na pudełku z danym tytułem.

Serwis edukuje również o niebezpieczeństwach czyhających w Internecie, nieodpowiednich treściach jakie możemy w nim znaleźć oraz przestrzega przed rozmowami dziecka z nieznajomymi. Znajdziemy na nim również porady dotyczące nowoczesnych form rozrywki oraz dział z pytaniami i odpowiedziami prowadzony przez ekspertów z różnych dziedzin.

Wszystkie informacje zostały skategoryzowane w przejrzysty sposób, tak aby dotarcie do nich nie sprawiało żadnych trudności.

Więcej informacji: PlaySavvy - http://www.playsavvy.com/

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)