Play przedłuża urodzinowe promocje

Play przedłuża urodzinowe promocje

Play przedłuża urodzinowe promocje
01.04.2008 18:01

Play zdecydował się przedłużyć rozdawanie urodzinowych prezentów. Darmowy Pakiet 1000 minut do sieci Play będzie przyznawany do 15 kwietnia natomiast obniżki abonamentów w ofertach dla klientów indywidualnych i biznesowych potrwa do 5 maja

Play zdecydował się przedłużyć rozdawanie urodzinowych prezentów. Darmowy Pakiet 100. minut do sieci Play będzie przyznawany do 15 kwietnia natomiast obniżki abonamentów w ofertach dla klientów indywidualnych i biznesowych potrwa do 5 maja.

Darmowy Pakiet 100. minut to promocja, która dotyczy Abonentów, którzy aktywują jedną z następujących ofert: Oferta Promocyjna Play Abonament 40, Oferta Play Abonament 50, Oferta Play Abonament 70. Z darmowego pakietu minut można również skorzystać przenosząc numer od innego operatora sieci komórkowej lub numer z oferty Play Na Kartę do jednej z ofert wymienionych powyżej.

W ramach promocji urodzinowej klienci indywidualni wciąż będą otrzymywać 50. rabatu na comiesięczną opłatę abonamentową przez 3 pierwsze okresy rozliczeniowe od momentu aktywacji. Promocja obejmuje oferty PLAY 40, PLAY 50, PLAY 70.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)