Play Online w telefonie

Play Online w telefonie

03.07.2009 13:15, aktual.: 03.07.2009 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Play wprowadził do oferty Pakiety Play Online w telefonie. W ramach pakietów klienci moga otrzymać od 0,5 GB do 2 GB transmisji internetowej w taryfach One Play i Nowy Play Play dla Firm.

W ramach promocji w przypadku pierwszej aktywacji pakietu Play Online w telefonie 50. MB korzystanie z tego pakietu przez pierwszy niepełny i następujący po nim pełny okres rozliczeniowy będzie bezpłatne.

Pakiety mogą być wykorzystywane do pobierania danych w "strefie taniego Internetu w Play". Jest to strefa, w której Play świadczy usługi telekomunikacyjne w oparciu o własną infrastrukturę dostępową.

Abonent może sam sprawdzić, czy w danym momencie znajduje się w strefie taniego Internetu w Play, czy poza nim, poprzez wybranie i zatwierdzenie na klawiaturze telefonu krótkiego kodu *140#

Aby swobodnie korzystać z pakietu, Abonent może też zablokować transfer danych poza strefą taniego Internetu (11151*1#). Automatycznie zostanie zablokowany WAP oraz MMS-y. Do odblokowania Internetu na nadajnikach innych niż te należące do Play służy z kolei kod *111*51*2#.

Pakiet Play Online w telefonie Cena pakietu
500 MB 15 zł
1 GB 25 zł
2 GB 40 zł
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także