Play na www.play.pl

Play na www.play.pl

Play na www.play.pl
Źródło zdjęć: © Play
17.02.2011 16:05, aktualizacja: 17.02.2011 16:40

Wiosną rozpocznie się proces migracji portalu playmobile.pl na nowy adres play.pl.

*Wiosną rozpocznie się proces migracji portalu _ playmobile.pl _ na nowy adres _ play.pl _. * 8. września Marcin Gruszka, rzecznik Play zapytał na swoim blogu czy domena to dziś sprawa marketingowego życia i śmierci czy raczej "nice to have" i nie warto wydawać na nią fortuny. 65% czytelników sugerowało, żeby Play darował sobie zakup _ play.pl _, jednak finalnie domena została przejęta przez czwartego operatora.

Miesięcznik _ Brief _ opublikował tekst na temat drogich domen w Polsce - jako jedną z droższych wymieniono właśnie _ play.pl _. We wrześniu Play potwierdził, że trwają rozmowy z właścicielem domeny. Cena jednak została określona jako _ bardzo, bardzo wysoka _. Ostatecznej kwoty, za którą przejęto domenę, biuro prasowe P4 nie podaje.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że rozmowy w sprawie domeny trwały cały czas od momentu startu sieci w marcu 2007 roku. Strona _ play.pl _, która należała do firmy zajmującej się sprzedażą gier, miała przez kilka miesięcy poważne trudności w związku z przypadkowymi wejściami klientów zainteresowanych ofertą nowego operatora, które znacząco obciążało serwery.

Obecnie, według badania Megapanel Gemius/PBI, portal _ www.playmobile.pl _ odwiedza miesięcznie około 2 milionów użytkowników. Wiosną przejmie ich _ www.play.pl _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)