Platforma n przygotowana na telewizję cyfrową

Platforma n przygotowana na telewizję cyfrową

Platforma n przygotowana na telewizję cyfrową
Źródło zdjęć: © n.pl
09.05.2012 10:24, aktualizacja: 09.05.2012 13:44

Platforma n jest już w pełni gotowa do całkowitego zastąpienia sygnału analogowego jego cyfrowym odpowiednikiem.

Informacja o cyfryzacji telewizji naziemnej elektryzuje wszystkich telemaniaków. Platforma n jest już w pełni gotowa do całkowitego zastąpienia sygnału analogowego jego cyfrowym odpowiednikiem. Abonenci platformy n oraz Użytkownicy telewizji n na kartę nie mają się czego obawiać.

Sto procent dekoderów dostępnych w ofercie platformy n umożliwia odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T (Digital Video Broadcasting-Terrestrial) dzięki wbudowanemu lub zewnętrznemu tunerowi DVB-T. Co ważne - platforma n daje możliwość uzyskania dostępu do DVB-T zarówno użytkownikom oferty pre-paid telewizji n na kartę, jak i osobom, które zdecydują się na ofertę abonamentową.

Obraz

Telewizja n na kartę - oferta pre-paid

Podstawowe wyróżniki oferty pre-paid telewizji n na kartę to m.in.: brak konieczności zawierania umowy i opłacania abonamentu oraz prosty - jak telefon na kartę - dostęp do oferty, odnawiany na zasadzie doładowania miesięcznego. Użytkownik może wybierać spośród trzech specjalnie przygotowanych pakietów: Domowego HD, Premium HD oraz Bez opłat.

Użytkownik telewizji n na kartę może wybrać spośród dwóch dekoderów. Pierwszy ma wbudowany tuner DVB-T, drugi wyposażony jest w tuner zewnętrzny.

Abonament platformy n

Z kolei w ofercie abonamentowej można dokonać wyboru spośród sześciu promocji: START HD, ŚWIAT HD, FILM HD, EXTRA HD, FULL HD, ALL INCLUSIVE i czterech dekoderów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)