Płaskie głośniki Geniusa

Płaskie głośniki Geniusa

Płaskie głośniki Geniusa
Źródło zdjęć: © Genius
01.08.2008 10:05, aktualizacja: 01.08.2008 10:16

Zastosowanie płaskich paneli Slab/NXT w dwóch głośnikach satelitarnych
dostarcza zdecydowanie lepszych wrażeń optycznych oraz czystszego
dźwięku niż w przypadku tradycyjnych membran. Subwoofer o mocy 9W
mieści się w obudowie o zaledwie 44-milimetrowej szerokości. Jego
konstrukcja, podobnie jak konstrukcja satelit, oparta jest o płaski
panel głośnikowy Slab/NXT

W ofercie salonów komputerowych Reactor, autoryzowanego dystrybutora marki Genius, dostępny jest zestaw głośników Genius SW-Flat2.1 700. Dzięki zastosowaniu płaskich paneli Slab/NXT, model ten charakteryzuje się awangardowym wzornictwem, przy zachowaniu świetnej jakości generowanego dźwięku.

Genius SW-Flat2.1 700 to najlepsze rozwiązanie w klasie multimedialnych systemów głośnikowych. Modny wygląd doskonale komponuje się z dostępnymi na rynku panelami PC, notebookami czy przenośnymi odtwarzaczami CD/MP3/DVD, dodając im nie tylko klasy i uroku, ale i również dodatkowych walorów dźwiękowych.

Zastosowanie płaskich paneli Slab/NXT w dwóch głośnikach satelitarnych dostarcza zdecydowanie lepszych wrażeń optycznych oraz czystszego dźwięku niż w przypadku tradycyjnych membran. Subwoofer o mocy 9W mieści się w obudowie o zaledwie 44-milimetrowej szerokości. Jego konstrukcja, podobnie jak konstrukcja satelit, oparta jest o płaski panel głośnikowy Slab/NXT.

Obraz
© Głośniki SW-Flat2.1 700 (fot. Genius)

Panel sterowania znajduje się z przodu subwoofera. Istotne jest, iż prócz regulacji głośności czy gniazda słuchawek, znalazło się tam wejście liniowe. Znacząco ułatwia to podłączenie dodatkowego źródła dźwięku w postaci odtwarzacza MP3, iPod’a, itp.

Głośniki Genius SW-Flat2.1 700 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i dostępne są w cenie 89,00 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)