PIS wyleciało z Naszej -Klasy

PIS wyleciało z Naszej -Klasy

PIS wyleciało z Naszej -Klasy
Źródło zdjęć: © nasza-klasa
23.10.2008 16:03, aktualizacja: 23.10.2008 16:37

Administratorzy Naszej-Klasy skasowali wczoraj profil Prawa i Sprawiedliwości (PiS) - donosi serwis Politbiuro.pl. Rzecznik PiS skarży się, że popularny serwis nie podał żadnych wyjaśnień dotyczących tej decyzji. Co ciekawe, na NK nadal funkcjonują profile innych partii politycznych oraz konta z frazą "Prawo i Sprawiedliwość" w nazwie - czytamy na łamach "Dziennika Internautów"

Konto PiS zostało skasowane na Naszej-Klasie we wtorek, 2. października. Przedstawiciele PiS szybko zareagowali, pytając administrację serwisu o powód usunięcia. Jak wyjaśniają na łamach Politbiuro.pl, konto partii było oznaczone zgodnie z regulaminem jako fikcyjne.

Obraz

Oto fragment z regulaminu Naszej-Klasy:
_ Zabrania się wykorzystywania Serwisu w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem społecznościowym. Niedozwolone jest w szczególności umieszczanie treści i zdjęć o charakterze erotycznym czy pornograficznym, naruszających zarówno polskie jak i międzynarodowe normy prawne oraz moralne, obrazujących lub propagujących przemoc, nienawiść, dyskryminację (rasową, kulturową, etniczną, religijną lub filozoficzną itp.), naruszających dobra osobiste lub obrażających godność innych osób. Zabrania się również rozsyłania spamu i niezamówionej informacji handlowej oraz uprawiania działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej itp. _

Zdaniem redaktorów serwisu TuskWatch.pl, monitorującego i krytykującego obecną ekipę rządzącą w Polsce, decyzja o skasowaniu profilu PiS na N-K może mieć nawet charakter... cenzury politycznej. Co ciekawe, kilka miesięcy temu serwis ten sam doświadczył podobnego potraktowania przez administratorów N-K, którzy usunęli konto, powołując się właśnie na wskazany wyżej punkt - czytamy w "Dzienniku Internautów"

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)