Pierwszy telefon LG oparty na systemie Android

Pierwszy telefon LG oparty na systemie Android

16.11.2009 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma LG wprowadza na rynek swój pierwszy telefon oparty na systemie Android - model LG GW620 - dopasowany do obsługi aplikacji sieciowych, w szczególności w zakresie korzystania z serwisów społecznościowych.

Integracja z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi Model LG GW62. jest wyposażony w aplikację SNS Manager, która pozwala szybko sprawdzać status obecności znajomych w sieci, zostawiać im swoje komentarze lub zdalnie tworzyć wpisy w serwisach społecznościowych.

Zaletą telefonu LG jest łatwy dostęp do jednej, wygodnej w obsłudze platformy, do zarządzania wieloma kontami w różnych serwisach społecznościowych i odbierania najnowszych aktualizacji w czasie rzeczywistym. Nawet podczas przeszukiwania listy kontaktów w telefonie, użytkownicy mogą nadal przeglądać najnowsze wpisy od znajomych i, jeśli zechcą, przechodzić bezpośrednio do wybranych serwisów online.
Model LG GW62. jest wyposażony w unikatowe technologie Auto Face-Tagging i Face To Action, które rozpoznają i zapamiętują twarze. Wystarczy dotknąć palcem zdjęcie wybranej osoby na wyświetlaczu, żeby bez problemu wykonać szereg zdalnych funkcji, takich jak umieszczanie zdjęć w ulubionym serwisie czy nawiązanie połączenia głosowego lub wysłanie SMS czy MMS.

Obraz
© (fot. LG)

Wygodne nawiązywanie połączeń
Model LG GW62. ułatwia korzystanie serwisów społecznościowych online, został bowiem tak przygotowany, żeby jego obsługa nie ustępowała jakością i wygodą pracy z komputerem PC. Wysuwana klawiatura QWERTY, z pięcioma rzędami przycisków jest ergonomicznie przystosowana do palców. Telefon LG GW620 pozwala także na płynne oglądanie materiałów wideo online z wykorzystaniem popularnych aplikacji i platform Google.

Komunikator oraz funkcje wyświetlania wiadomości SMS jako czatu (threaded SMS) i wysyłania wiadomości e-mail na telefon komórkowy (push email) zapewniają łączność ze światem.

Obraz
© (fot. LG)

*LG GW620 i treści multimedialne *
Telefon LG GW62. jest wyposażony w funkcje, które pozwalają tworzyć i udostępniać treści multimedialne. Można dla przykładu wzbogacać komentarzami zdjęcia i filmy. Umożliwi to łatwa w obsłudze funkcja do obróbki materiału graficznego i wideo a także aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli z funkcją automatycznego ustawiania ostrości oraz kamera o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu użytkownicy mogą zarejestrowane telefonem zdjęcia i filmy odpowiednio montować i tworzyć z nich własne multimedialne prezentacje. Po zakończeniu montażu wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk, aby umieścić treści w Internecie.
Kompleksowe studio funkcji rozrywkowych obejmuje również możliwość oglądania filmów (także DivX i Xvid) oraz gniazdo audio 3,5 mm, przez które można podłączyć słuchawki lub inne urządzenia.

Telefon LG GW620 w pierwszej kolejności pojawi się w Europie już w połowie listopada.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)