Pierwszy polski Nokia Developer Champion

Pierwszy polski Nokia Developer Champion

Pierwszy polski Nokia Developer Champion
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.04.2013 15:00, aktualizacja: 04.04.2013 15:39

Nokia uhonorowała Michała Tomaszewskiego, wykładowcę w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, tytułem Nokia Developer Champion.

Nokia Developer Champion to tytuł przyznawany najbardziej aktywnym promotorom technologii developerskich Nokia. Osoby uhonorowane tym tytułem zostają objęte Nokia Premium Developer Program. Uczestnicy mają także prawo do korzystania z tytułu Nokia Developer Champion przez rok od dnia jego przyznania.

Dodatkowo, firma Nokia zapewnia promocję poprzez prezentację sylwetki w serwisach on-line, kontakt z ekspertami z branży mobile oraz możliwość prowadzenia seminariów, a także spotkań i warsztatów dla lokalnej społeczności deweloperów Nokia.

Michał Tomaszewski, pierwszy Nokia Developer Champion w Polsce, wykłada na co dzień w Katedrze Metod Programowania w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Jego deweloperska przygoda rozpoczęła się w 1999 roku wraz z pracami nad oprogramowaniem do palmtopów. Od tego czasu, Tomaszewski brał udział w wielu projektach komercyjnych związanych z oprogramowaniem na platformy mobilne, w tym Windows Phone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)