Pierwsze wrażenia: HP Officejet Pro X576dw

Pierwsze wrażenia: HP Officejet Pro X576dw07.04.2015 13:54
Pierwsze wrażenia: HP Officejet Pro X576dw
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowa ultraszybka drukarka od Hewlett Packard może wydrukować 70 stron w minutę i oferuje łączność bezprzewodową. Czy sprosta wymaganiom użytkowników biznesowych?

Szybsza od Strusia Pędziwiatra

W skład nieruchomej głowicy drukarki X576dw wchodzi dziesięć mniejszych, nachodzących na siebie głowic. Jej obszar działania obejmuję całą stronę, co znacznie przyspiesza czas druku zwłaszcza w porównaniu z innymi drukarkami –. szczególnie laserowymi – gdyż nie musi go marnować na przemieszczanie się wszerz kartki. W rzeczywistości jedynym elementem, który znajduje się w ciągłym ruchu podczas drukowania jest… papier. Opcjonalnie możesz dokupić podajnik na 500 dodatkowych arkuszy papieru i drukować większą ilość stron bez przerwy.

Intuicyjne centrum dowodzenia

Na korpusie nowej drukarki HP znajdziesz kompaktowy panel dotykowy, który jest centrum dowodzenia funkcjami drukarki. Jest prosty w obsłudze, a wyposażono go w m.in. kolorowy wyświetlacz i gniazdo USB. To z jego poziomu będziesz nadzorować drukowanie, kopiowanie i skanowanie oraz wyślesz pliki w postaci cyfrowej bądź faksem. Dodatkowo zarządzanie dokumentami ułatwi ci narzędzie HP Web Jetadmin, które wyciśnie z urządzenia maksymalną wydajność.

Dwunasty zawodnik

Z X576dw możesz się połączyć tradycyjnie poprzez kabel, bądź bezprzewodowo, a dzięki funkcji HP ePrint możesz zlecić druk z dowolnego miejsca na ziemi, bezpośrednio z poziomu komputera, smartfonu bądź tabletu. Dodatkowo urządzenie odczytuje pliki zapisane na pamięci USB i natychmiastowo przygotowuje je do druku. Jest to sprzęt idealny do małej firmy, gdyż może obsłużyć sieć składającą się z maksymalnie 1. użytkowników.

Pamiętaj o kosztach

Drukarka może pochwalić się certyfikatem Energy Star. Otrzymała go, ponieważ zużywa 5. proc. mniej energii od zwyczajnych kolorowych drukarek laserowych. W ramach oszczędności znajdziesz tu także o 50 proc. mniejsze zużycie papieru (dzięki możliwości automatycznego druku dwustronnego) i niższe zużycie tuszu dzięki atramentom pigmentowym, które wymagają mniejszych opakowań niż tradycyjne tonery.

Źródło artykułu:Stuff
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)