Trwa ładowanie...

Pierwsze plotki na temat HTC 10

Jak donosi znany informator Evan ?evleaks? Blass, HTC 10 wykorzysta 5-calowy wyświetlacz Super LCD i akumulator o pojemności 3000 mAh. Czemu nie AMOLED? Bo producent uważa, że jego pomysł jest lepszy.

Share
Pierwsze plotki na temat HTC 10
Źródło: chip.pl
d27gj0k

Super LCD to rodzaj wyświetlacza wykorzystywany przez HTC od dawna i, zdaniem firmy, dający lepsze rezultaty od AMOLED-a. Ma on też trafić do telefonu HTC 10. Super LCD zapewnia ochronę przed uciążliwymi refleksami świetlnymi, a grubość ekranu jest absolutnie minimalna, zapewniając przyjemniejsze wrażenia z obcowania z telefonem. Nie bez znaczenia jest też jego energooszczędność.

Oprócz tego HTC 10 będzie miał dwuobiektywowy aparat i akumulator o pojemności 3000 mAh. To może pozwolić urządzeniu na relatywnie długą pracę bez konieczności podłączania go do ładowarki, choć to oczywiście musi jeszcze zostać potwierdzone testami.

Innych informacji na temat HTC 10, nie licząc bardzo mętnych plotek, brak. Spodziewamy się jednak naprawdę dobrego telefonu, zwłaszcza z uwagi na konkurencję i jej świetnie zapowiadające się Galaxy S7 czy LG G5.

d27gj0k

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Microsoft przeprasza za tancerki na GDC

d27gj0k

Podziel się opinią

Share
d27gj0k
d27gj0k
Więcej tematów