Pierwsza klawiatura dla gier MMO

Pierwsza klawiatura dla gier MMO

27.10.2010 12:41, aktual.: 27.10.2010 12:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Razer zapowiedział wprowadzenie nowego produktu z linii MMO, klawiaturę Razer Anansi. Projekt klawiatury jest inspirowany tą sama ideą, która przyświecała myszce Razer Naga. To, co czyni tę klawiaturę odmienną od pozostałych, to zestaw dodatkowych klawiszy modyfikacyjnych oraz niespotykane możliwości przypisywania makr.

Klawiatura Razer Anansi zaprojektowana specjalnie dla gier MMO daje błyskawiczny dostęp do siedmiokrotnie większej ilości komend gry, w porównaniu do 1. klawiszy funkcyjnych znanych z klasycznych klawiatur. Razer Anansi posiada ponadto 100 w pełni programowalnych klawiszy, możliwość nagrywania makr w locie, pięć dodatkowych klawiszy do gier oraz możliwość wyboru dowolnego koloru podświetlenia z palety 16-milionów. Jej konstrukcja zwiększa ilość kombinacji klawiszy aż siedmiokrotnie.

Obraz
© (fot. Razer)

Jest to możliwie dzięki zastosowaniu zestawu siedmiu dodatkowych klawiszy modyfikacyjnych umieszczonych pod spacją, które są w stanie zastąpić każdą, dowolną kombinację użycia Shift, Ctrl, Alt za pomocą jednego klawisza. Razer Anansi została ponadto wyposażona w pięć dodatkowych klawiszy dedykowanych grom, a każdy z pozostałych 10. klawiszy jest w pełni programowalny za pomocą makr.

Obraz
© (fot. Razer)

Klawiatura Razer Anansi została zaprojektowana tak, żeby działać bezproblemowo z 1. przyciskami myszek Razer Naga i Razer Naga Epic MMO.

Cena: około 400zł. Klawiatura powinna trafić do sprzedaży w grudniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)