Piekarnik i mikrofala w jednym? Siemens HB86P575

Piekarnik i mikrofala w jednym? Siemens HB86P575

Piekarnik i mikrofala w jednym? Siemens HB86P575
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.02.2015 16:13

Kuchenka mikrofalowa i tradycyjny piekarnik – każde z tych urządzeń ma swoje zalety, ale z uwagi na ograniczenia przestrzenne czasami trzeba zdecydować się na jedno z nich. Już nie trzeba rozstrzygać tego dylematu – teraz wszystkie zalety mikrofali i piekarnika łączy jedno urządzenie.

Piekarnik kompaktowy _ Siemens HB86P575 _ odznacza się cechami tradycyjnego piekarnika przy zastosowaniu mikrofal. Według producenta, upieczemy w nim praktycznie wszystko, a do tego szybko, ponieważ działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania. W razie potrzeby mamy do dyspozycji tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki. To do nas należy wybór z funkcji którego urządzenia chcemy skorzystać. Siemens w urządzeniu HB86P575 zastosował automatyczny system czyszczenia _ activeClean _. Dzięki niemu piekarnik wyręcza nas nie tylko w gotowaniu, ale również w czyszczenia jego wnętrza.

Wnętrze ma pojemność 4. l, można w nim zastosować kilka poziomów, na jakiś będziemy piec dania. W zależności od sposobu użycia oszczędzamy dzięki temu do 80% czasu i 50% energii, a w przypadku niewielkiej kuchni oszczędzamy dodatkowo również przestrzeń.

Podstawowe informacje:

- _ programy automatyczne cookControl 70 _ - piekarnik sam dopilnuje odpowiedniej temperatury i czasu pieczenia dla potraw zapisanych w jego pamięci. Uzyskanie efektu jest proste: wystarczy wybrać odpowiedni program, podać wagę oraz inne właściwości potrawy, a wszystkie pozostałe zadanie przejmie piekarnik. Urządzenie sam zadba również o dokładne czyszczenia jego wnętrza.
- _ panel sterujący lightControl z wyświetlaczem TFT _
- _ automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego activeClean _, dzięki któremu piekarnik jest w stanie samodzielnie pozbyć się uporczywych, tłustych zabrudzeń
- _ Termoobieg 3D Plus _

Cena: 6089 zł

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)