Piekarnik Gorenje - jak kamienny piec chlebowy

Piekarnik Gorenje - jak kamienny piec chlebowy
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

09.01.2014 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gorenje posiada w swojej ofercie piekarnik, wyróżniający się spośród innych rozwiązaniami, które znacząco ułatwią przygotowanie potraw i wypieków.

Pierwszą innowacją jest elektroniczny programator z sensorami. Sterowanie dotykowe pozwala zaprogramować czas pieczenia i wybór odpowiedniej temperatury, a wyświetlacz umożliwia stały nadzór nad procesem pieczenia. Powierzchnia programatora jest gładka i dzięki temu łatwa do utrzymania w czystości.

Wnętrze piekarnika jest pokryte łatwą do czyszczenia emalią i wyróżnia się zaokrąglonymi ścianami oraz stropem, co pozwala osiągać rezultaty jak w piecu chlebowym. Budowa ścianek zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła we wnętrzu, a tym samym równomierne pieczenie. Piekarnik zachowuje przy tym dużą pojemność (6. litrów) i powierzchnię pieczenia. Na wyposażeniu znajduje się ruszt, głęboka emaliowana brytfanna i płytka blacha do pieczenia. Układać je można wielopoziomowo dzięki drabinkowym prowadnicom.

System CoolDoor sprawia, że drzwiczki zawsze będą chłodne, a o ich czystość zadbamy wyjmując jedną z szyb. Drzwi posiadają także mechaniczną blokadę otwarcia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)