Piekarnik Bosch HBA78S750

Piekarnik Bosch HBA78S750

Piekarnik Bosch HBA78S750
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.04.2012 15:58

W ofercie firmy Bosch dostępny jest wielofunkcyjny piekarnik elektryczny HBA78S750 z 13 rodzajami grzania i 68 programami automatycznymi.

Model HBA78S75. ma tekstowy wyświetlacz, wskaźnik zalegania ciepła, prowadnice teleskopowe na 2 poziomach, chowane i podświetlane stalowe pokrętło oraz zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dziecko. Urządzenie wyposażone jest w najefektywniejszy system automatycznego czyszczenia pirolitycznego, który powoduje, że zanieczyszczenia powstające w trakcie pieczenia zostają wypalone w temperaturze ok. 500°C i zamieniają się w łatwy do usunięcia popiół.

Natomiast funkcja SoftLight zapewnia wyjątkowo jasne oświetlenie wnętrza piekarnika z możliwością stopniowej zmiany natężenia światła, co zapewnia komfort użytkownikowi. Chłodny front gwarantuje użytkownikowi, że temperatura drzwi nie przekroczy 4. lub 50°C (w zależności od modelu) i chroni tym samym przed przypadkowym oparzeniem, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi lub właścicieli zwierząt. Oszczędność czasu i energii zapewnia funkcja automatycznego szybkiego nagrzewania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)