Philips QT4015 - trymer do stylizacji zarostu

Philips QT4015 - trymer do stylizacji zarostu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.08.2013 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trymer Philips to rozwiązanie dla tych panów, którzy nie rozstają się z zarostem. Trymer QT4015 to małe urządzenie wyposażone w system ustawień długości strzyżenia - od 0,5 mm do 10 mm.

Ostrza trymera QT401. pokryte tytanem umożliwiają strzyżenie brody i zarostu. Producent zapewnia, że pozostają idealnie ostre przez długi czas nie wymagając smarowania. Zaokrąglone końcówki ostrzy mają zapobiegać podrażnieniom skóry.

Najniższe ustawienie 0,5mm pozwala uzyskać efekt 3-dniowego zarostu. Regulacja ustawień od 0,5mm do 1. mm pozwala na strzyżenie zarostu i brody. Odstęp między ustawieniami wynosi 0,5 mm. Aby wybrać/zmienić i zablokować wybrane ustawienie wystarczy obrócić wbudowanym kółkiem.

Urządzenie może działać na zasilaniu akumulatorowym lub sieciowym. Godzinne ładowanie trymera wystarcza na 6. minut działania akumulatorowego. Wskaźnik świeci na zielono, kiedy akumulator jest w pełni naładowany, miga na pomarańczowo, gdy poziom naładowania jest niski, oraz miga na zielono w trakcie ładowania.

Po użyciu trymera zdejmowaną głowicę należy opłukać pod bieżącą wodą.

Rekomendowana cena detaliczna trymera QT4015 wynosi 189 złotych.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)