Philips PerfectCare Pure - prasowanie bez regulacji temperatury

Philips PerfectCare Pure - prasowanie bez regulacji temperatury

Philips PerfectCare Pure - prasowanie bez regulacji temperatury
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.09.2013 14:27

Philips rozszerza swoją linię generatorów pary wprowadzając nowy PerfectCare Pure z technologią Optimal Temp i systemem antywapiennym. Żelazko umożliwia prasowanie bez regulacji ustawień - jedno ustawienie temperatury ma być bezpieczne dla wszystkich tkanin, także tak delikatnych jak kaszmir czy jedwab.

Optimal Temp to technologia polegająca na połączeniu temperatury i strumienia pary, dzięki czemu nie trzeba regulować temperatury podczas prasowania różnych tkanin. Technologia znajdująca zastosowanie w generatorach pary Philips PerfetCare, pozwala przejść od pościeli do koszulek bawełnianych, z kaszmiru do jedwabiu w tej samej temperaturze.

Ponadto PerfectCare Pure posiada system antywapienny. Wkłady Pure Steam stanowią rozwiązanie zapobiegające gromadzeniu się osadu wapiennego. Migający indykator przypomina, kiedy należy wymienić wkład. Jeśli wkład jest wyczerpany, system zapobiegawczo zaprzestaje generowania pary.

Samo żelazko jest do 4. procent mniejsze i do 40 procent lżejsze niż większość generatorów pary. 1.5 litrowa pojemność zbiornika na wodę pozwalać ma na prasowanie do 2 i pół godziny bez konieczności uzupełniania zbiornika.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

PerfectCare Pure został wyposażony w technologię T-ionic Glide - najbardziej odporną na zarysowania stopę prasującą w ofercie Philip. T-ionic Glide docierać ma do trudno dostępnych miejsc, takich jak kołnierzyk koszuli czy przestrzenie między guzikami. Generator dostarcza do 120. pary na minutę oraz dysponuje uderzeniem pary do 240g.
Zobacz: Łatwe prasowanie - urządzenia, które zastąpią żelazko

Rekomendowana cena detaliczna żelazka PerfectCare GC7635 wynosi 829 PLN.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)