Philips In.Sight - elektroniczna niania współpracująca z iPhonem i iPadem

Philips In.Sight - elektroniczna niania współpracująca z iPhonem i iPadem

Philips In.Sight - elektroniczna niania współpracująca z iPhonem i iPadem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.07.2013 13:13

Philips prezentuje nową elektroniczną nianię In.Sight (B120), pozwalającą rodzicom obserwować swoje dziecko. Elektroniczna niania In.Sight firmy Philips łączy podgląd wideo z opartą na aplikacjach monitorowania pozwalającego rodzicom obserwować dziecko z dowolnego miejsca.

Wyróżniona nagrodą Innovations Award na targach CES 201. elektroniczna niania In.Sight współpracuje z urządzeniami iPhone i iPad. Elektroniczna niania pozwala obserwować dziecko i słuchać go z dowolnego miejsca za pomocą urządzeń mobilnych. Rodzice mogą skonfigurować aplikację tak, aby powiadamiała ich o wykryciu ruchu lub hałasu, dzięki czemu mogą wiedzieć, kiedy dziecko obudzi się lub płacze, nawet jeśli nie znajdują się w pobliżu.
Dzięki wideo w wysokiej rozdzielczości dziecko jest widoczne wyraźnie, a możliwość obserwacji w ciemności pozwala rodzicom zdalnie czuwać nad dzieckiem również w nocy. Dzięki obiektywowi szerokokątnemu dziecko jest zawsze "w kadrze", a cyfrowy zoom pozwala dostrzec także szczegóły.

W odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń, niania elektroniczna In.Sight umożliwia odbieranie sygnału w czasie rzeczywistym jednocześnie przez oboje rodziców oddzielnie na ich urządzeniach iPhone lub iPad. Dzięki funkcji ciągłej transmisji dźwięku dziecko słychać nawet wtedy, kiedy iPhone jest zablokowany. Funkcja odpowiadania rodziców pozwala mówić do dziecka za pośrednictwem iPhone’a lub iPada, aby je uspokoić do czasu pojawienia się w jego pobliżu.

Ponieważ ważne są także warunki panujące w pomieszczeniu, w jakim znajduje się dziecko, elektroniczną nianię wyposażono także w czujniki temperatury i wilgotności pozwalające monitorować w aplikacji te właściwości i jeśli przekroczą ustalone poziomy, wysyłać stosowne powiadomienie.

Połączenie między nianią a urządzeniami iPhone lub iPad jest szyfrowane, dzięki czemu dziecko mogą obserwować tylko jego rodzice i uprawnione przez nich osoby.

Elektroniczna niania InSight jest dostępna w sprzedaży od maja w sugerowanej cenie detalicznej 749 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)