Philips Avent SCD580 – elektroniczna niania z projektorem

Philips Avent SCD580 – elektroniczna niania z projektorem

Philips Avent SCD580 – elektroniczna niania z projektorem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.12.2013 11:56

Elektroniczna niania to urządzenie coraz częściej doceniane przez rodziców niemowląt i małych dzieci. Dzięki niemu mogą oni mieć stałą kontrolę nad tym, co robi ich pociecha, a jednocześnie pracować, sprzątać czy odpoczywać w innym pomieszczeniu domu. Ze względu na rosnącą popularność elektronicznych niań, coraz więcej producentów AGD ma taki sprzęt w swojej ofercie. Jednym z nowszych modeli na rynku jest urządzenie oznaczone symbolem SCD580 z linii Philips Avent.

Jak każda elektroniczna niania, składa się ono z nadajnika, który należy umieścić w pokoju dziecka, i odbiornika, który rodzić powinien nosić przy sobie. Philips Avent SCD58. umożliwia nie tylko słuchanie, co dzieje się w pokoju dziecka, ale także bezprzewodową komunikację rodzica z dzieckiem z dowolnego miejsca w domu. Warunkiem jest nieoddalanie się od nadajnika na odległość powyżej 330 metrów.

Nadajnik mierzy również temperaturę i wilgotność powietrza w pokoju malucha, dzięki czemu możemy kontrolować, w jakich warunkach śpi dziecko. Nowa niania Philipsa może także pomóc w ułożeniu dziecka do snu, co dla wielu rodziców bywa prawdziwym wyzwaniem. Znajduje się tu projektor wyświetlający na suficie kolorowe gwiazdki. Ponadto, urządzenie wyposażono w odtwarzacz MP3. dzięki któremu możemy włączać niemowlakowi uspokajające kołysanki.

Urządzenie działa najlepiej, gdy jest podłączone do zasilania, jednak może działać również na baterie – co ważne w przypadku np. awarii prądu. Bez zasilania sieciowego niania może działać do 18 godzin. W opakowaniu znajduje się nadajnik, odbiornik (jednostka rodzica), zasilacz do nadajnika, zasilacz oraz podstawka ładująca do odbiornika, komplet akumulatorów, pasek na szyję.
Cena urządzenia wynosi około 55. zł.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)