Pendrive'y o jakich Ci się nie śniło

Pendrive'y o jakich Ci się nie śniło

Pendrive'y o jakich Ci się nie śniło
06.11.2009 14:42, aktualizacja: 06.11.2009 15:29

Pamięć USB (popularnie nazywana pendrive'ami) bardzo szybko zyskała ogromną popularność. Wygodne w przenoszeniu, podłączane uniwersalnym wejściem USB, oferujące coraz większą pojemność, a do tego można je wyprodukować w najrozmaitszych kształtach. I to właśnie o nich tym razem.

Okazuje się, że dzisiaj nie wystarczy już tylko wyprodukować przenośną pamięć USB o jak największej pojemności. W sytuacji, kiedy produkty oferowane przez różnych producentów charakteryzują podobne parametry techniczne, zaczyna liczyć się oryginalność. To właśnie oryginalnie wykonanym pendrive'om postanowiliśmy się przyjrzeć w naszej galerii. Czy skusilibyście się na któryś z prezentowanych wynalazków?

Obraz

W naszej galerii znalazły się urządzenia, na tyle pomysłowe, że autor z przyjemnością by wszedł w posiadanie takowych (pamięć w postaci drewnianej klamerki), ale są także takie, które wzbudziły troskę o zdrowie psychiczne ich twórców (jak np. grzebień do włosów). Są urocze niedźwiadki, ale i odrażający mózg. Zresztą, sami zobaczcie...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)