Pendrive Platinet z oprogramowaniem Eego

Pendrive Platinet z oprogramowaniem Eego27.04.2010 09:56
Pendrive Platinet z oprogramowaniem Eego
Źródło zdjęć: © Platinet

Firma Platinet wprowadziła do oferty pendrive’y Platinet z oprogramowaniem Eego, które umożliwia korzystanie z przydatnych funkcji, jakich używa się na co dzień w telefonach, organizerach i netbookach.

Oprogramowanie umożliwia pisanie i wysyłanie wiadomości SMS oraz robienie backupu danych, znajdujących się w pamięci. Pozwala ono również zarządzać kontaktami i przechowywać dane, takie jak adresy, adresy mailowe, strony www, numery telefonów. Eego posiada również kalendarz i organizer, zegar oraz radio i program do odtwarzania muzyki. Oprogramowanie umożliwia również przeglądanie prognozy pogody, map, ulubionych stron internetowych, dokumentów oraz zdjęć. Zawiera przelicznik walut oraz bezpośredni dostęp do Skype, Twittera oraz wielu popularnych gier.

288764436813199507
Źródło zdjęć: © (fot. Platinet)

Bardzo ważne jest również to, że dostęp do oprogramowania i danych w nim zawartych (loginy i hasła do poczty, kontakty, terminarz itp.) może być zabezpieczony szyfrowaniem AES. Warto również dodać, że funkcjonalność można rozszerzyć poprzez widety.

288764436813330579
Źródło zdjęć: © (fot. Platinet)

Pendrive’y Platinet z oprogramowaniem Eego dostępne są w pojemnościach 2. 4, 8 i 16GB. Mają 2 lata gwarancji.

Sugerowana cena detaliczna za pendrive Platinet 4GB z oprogramowaniem Eego to 36,90zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)