PC Wizard 2010 - komplet informacji o systemie

PC Wizard 2010 - komplet informacji o systemie02.05.2010 15:00
PC Wizard 2010 - komplet informacji o systemie
Źródło zdjęć: © IDG.pl

Nie trzeba rozkręcać obudowy komputera, by poznać szczegółowe dane dotyczące systemu i wykryć zainstalowane w pececie podzespoły. Skorzystaj do tego zadania z programu PC Wizard 2010.

Nie trzeba rozkręcać obudowy komputera, by poznać szczegółowe dane dotyczące systemu i wykryć zainstalowane w pececie podzespoły. Skorzystaj do tego zadania z programu PC Wizard 2010.

Cena: bezpłatny
Informacje: www.cpuid.com/pcwizard.php

PC Wizard 201. to narzędzie przeznaczone do wykrywania sprzętu zainstalowanego w komputerze. Program identyfikuje szeroką gamę komponentów, między innymi płyty główne, chipsety, pamięci RAM i cache, procesory i magistrale, karty graficzne i nośniki danych. Po wykryciu urządzenia wyświetla na jego temat szczegółowe informacje. Informuje także o używanych sterownikach. Wyświetla temperaturę pracy. Obsługa najnowszych technologii oraz częste aktualizacje programu gwarantują, że każdy komponent systemu zostanie prawidłowo zweryfikowany i opisany.

288771243329796243
Źródło zdjęć: © PC Wizard 201. (fot. IDG.pl)

Program może posłużyć również jako benchmark wydajności systemu. Sprawdza szybkość karty graficznej, procesora, analizuje wydajność cache i RAMu oraz pamięci flash. Gromadzi w jednym miejscu najważniejsze opcje konfiguracyjne systemu. Nie trzeba długo szukać, by sprawdzić ustawienia przeglądarki internetowej, multimediów, bezpieczeństwa, bądź zweryfikować zainstalowane aktualizacje czy pliki systemowe. Pod kontrolą aplikacji są zasoby sieciowe, usługi i przerwania.

PC Wizard 2010 nie ma polskiej wersji językowej.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)