Patenty Orange przechodzą do TP

Patenty Orange przechodzą do TP

Patenty Orange przechodzą do TP
Źródło zdjęć: © tpsa
17.01.2008 01:45

W ofercie TP pojawiła się usługa o nazwie Multi Box, pozwalająca na wysyłanie SMS-ów na telefony stacjonarne. Multi Box, to przede wszystkim jednak konto mailowe, które w wersji TP rejestrowane jest w domenie @orange.pl, podobnie jak pierwotna usługa Orange.

Najistotniejszą różnicą między _ Multi Box _ w Orange, a _ Multi Box _ TP jest rozdzielenie możliwości wysyłania SMS-ów. W pakietach Orange dostępne są SMS-y tylko na telefony komórkowe, w pakietach Telekomunikacji Polskiej - tylko na telefony stacjonarne. Ofertę przygotowano w dwóch wariantach:

_ Multi Box pakiet SMS tp - bezpłatny
Multi Box pakiet SMS tp Gold _ - w cenie 6,10 zł

Wersja standardowa usługi daje 5 SMS-ów po włączeniu usługi, kolejne zaś wiadomości wykupuje się w formie pakietów. Dodatkowo otrzymujemy 10 MB konto mailowe. Cena pojedynczej wiadomości w pakiecie waha się w przedziale 7 - 14 gr. Wersja _ "Gold" _, zawiera odnawialny w cyklach miesięcznych pakiet 20 SMS-ów, samo zaś konto mailowe ma nie 10 MB, a 20 MB. Dodatkowo TP oferuje bezpłatne powiadomienia w formie SMS-a na telefon komórkowy, o każdej nowej wiadomości email w wersji _ "Gold" _, lub zbiorczy raport z całego dnia, dla wersji standardowej. Pełny spis funkcji _ Multi Box-ów _ TP dostępny jest na stronie TP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)