Pasywne soundbary Definitive Technology

Pasywne soundbary Definitive Technology

Pasywne soundbary Definitive Technology
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.08.2013 12:45, aktualizacja: 07.08.2013 14:23

Rafko, przedstawiciel Definitive Technology w Polsce, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży pasywnych soundbarów z serii SSA. SSA to soundbary, które uzupełniają główną linie produktową Mythos.

Mythos SSA to seria wielokanałowych soundbarów opartych na technologii "Spatial Array", która nie korzysta z odbić dźwięku od ścian, co zazwyczaj mocno ogranicza efekt przestrzenności w pomieszczeniach pozbawionych nieregularnych załamań. Definitive zapewnia, że technologia "Spatial Array" zadziała nawet w idealnie kwadratowym i całkowicie niewygłuszonym pomieszczeniu.

Za jakość reprodukcji dźwięku odpowiadać ma zastosowanie głośników w technologii BDSS, która została opracowana dla kilkukrotnie droższych topowych kolumn Mythos ST/STS (dostępnych w cenie około 1. lub 20 tys zł, w zależności od wersji). Przetwornik wysokotonowy umieszczony został wewnątrz głośników średniotonowych BDSS. Sam przetwornik wysokotonowy to konstrukcja znana z serii Mythos ST/STS wyposażona w aluminiową kopułkę - obrabianą cieplnie i pokrytą materiałem ceramicznym.

Przytłaczająca większość producentów soundbarów oferuje wyłącznie aktywne kolumny tzn z wbudowanym prostym wzmacniaczem. Definitive Technology stawia na pasywne soundbary, czyli takie, które wymagają oddzielnego amplitunera kina domowego.

Ceny: Definitive Technology Mythos SSA-42 - 3 795,00 zł brutto / sztuka
Definitive Technology Mythos SSA-50 - 5 295,00 zł brutto / sztuka

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)