Panasonic wprowadza nowy system telefoniczny Smart IP

Panasonic wprowadza nowy system telefoniczny Smart IP
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.03.2015 12:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic przedstawił najnowszy bezprzewodowy system telefoniczny SIP - KX-TGP600. Jest to inteligentne rozwiązanie do komunikacji biznesowej, przeznaczone głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowy system telefoniczny KX-TGP60. oferuje szereg dodatkowych akcesoriów, dzięki którym może być dowolnie skonfigurowany w zależności od potrzeb użytkowników. Można do niego podłączyć do ośmiu słuchawek DECT. Dodatkowo zarówno bezprzewodowe telefony biurkowe (KX-TPA65), jak i modele przenośne (KX-TPA60) mogą być zintegrowane ze wzmocnionymi słuchawkami, dzięki czemu system nie tylko sprawdzi się w przestrzeni biurowej, ale też np. w magazynach.

Zaletą systemu jest to, że model KX-TPA65. będąc telefonem stacjonarnym jest wyposażony w możliwości komunikacji DECT. Dzięki temu użytkownicy mogą umieścić go na biurku, ale nie wymaga on dodatkowego okablowania.

Możliwość równoczesnego użycia do ośmiu linii zewnętrznych SIP sprawia, że obsługa klienta przebiega sprawniej, a koszt i nakład pracy związane z instalacją oraz zarządzaniem oddzielnymi liniami zewnętrznymi są wyeliminowane.

Wszystkie konfigurowalne ustawienia są dostępne z poziomu konsoli programującej Web (ang. web maintenance console). Oprócz tego możliwa jest także zdalna konfiguracja i zarządzanie telefonami, dzięki funkcji udostępniania systemu. Użytkownicy mogą wybrać jedną z dwóch metod administracji - zarządzanie lokalne z poziomu jednostki bazowej lub zarządzanie za pośrednictwem dostawcy usług.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)