Panasonic wprowadza nowe serie depilatorów

Panasonic wprowadza nowe serie depilatorów

Panasonic wprowadza nowe serie depilatorów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.02.2013 13:43

Firma Panasonic poinformowała o europejskiej premierze dwóch nowych serii depilatorów - podstawowej ES-EU, obejmującej modele ES-EU20 i 10, a także bardziej zaawansowanej ES-ED, obejmującej modele ES-ED90, 70, 50 i 20. Wszystkie te depilatory są bezprzewodowe i umożliwiają depilację na sucho oraz na mokro.

Wszystkie depilatory z serii ES-EU są wyposażone w dyski z 2. pęsetami, a modele z serii ES-ED mają podwójne dyski z 48 pęsetami.

We wszystkich depilatorach z serii ES-ED zastosowano nowy Pivot System firmy Panasonic. Elastyczna głowica pracująca w zakresie 60. zmniejsza odstęp pomiędzy skórą a depilatorem, dzięki czemu 48 pęset wchodzi w kontakt z obszarem docelowym, bez względu na sposób trzymania urządzenia. Urządzenia posiadają wbudowane oświetlenie LED.

We wszystkich modelach zastosowano także technologię Panasonic Wet/Dry, dzięki której można ich używać także pod prysznicem czy w wannie. Można także dodać niewielką ilości mydła do dysków do pracy na mokro - obracające się dyski wytwarzają wtedy strumień piany podnoszącej włoski.

Wszystkie modele z serii ES-ED są dostępne z różnymi nakładkami: modele ES ED90. 70 i 50 mają nakładkę golącą, a 90 i 70 mają także głowicę do usuwania włosów pod pachami. Sztandarowy model ES-ED90 posiada także nakładkę do stóp, która usuwa z nich martwy naskórek i wygładza zgrubienia.

Depilatory ES-ED działają przez czterdzieści minut po jednym naładowaniu trwającym godzinę - zapewnia producent.

Podstawowe modele ES-EU (1. i 20) również oferują technologię Wet/Dry. Depilatory ES-EU są wyposażone w jeden dysk z 24 pęsetami i działają z jedną, zoptymalizowaną szybkością.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)