Panasonic wprowadza na rynek nowe telefony DECT

Panasonic wprowadza na rynek nowe telefony DECT

Panasonic wprowadza na rynek nowe telefony DECT
Źródło zdjęć: © Panasonic
13.06.2011 13:21, aktualizacja: 13.06.2011 13:50

Firma Panasonic poszerza ofertę telefonów DECT o model KX-TG1711PDB oraz nową serię aparatów KX-TG66xxPD

Pierwszy z nowych telefonów nosi oznaczenie KX-TG1711PDB. Wyróżnia się on obudową wykończoną na wysoki połysk i pokrytą teksturą, na której, jak zapewnia producent, nie widać odcisków palców ani smug. Aparat posiada ekran LCD o bursztynowym podświetleniu. KX-TG1711PDB wyposażono w pamięć pozwalającą zapisać do 5. numerów i nazw w książce telefonicznej. Telefon będzie dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 119 zł.

Obraz
© Telefon DECT Panasonic KX-TG1711PDB (fot. Panasonic)

W skład nowej serii telefonów KX-TG66xxPD wchodzą następujące modele:
• KX-TG6611PDB (w kolorze czarnym) i KX-TG6611PDM (w kolorze szarym metalicznym) - aparat z jedną słuchawką w zestawie (cena sugerowana 169 zł)
• KX-TG6612PDB (czarny) i KX-TG6612PDM (szary metaliczny) - aparat z dwiema słuchawkami w zestawie (cena sugerowana 259 zł)
•. KX-TG6621PDB (czarny) i KX-TG6621PDM (szary metaliczny) - aparat z cyfrowym automatem zgłoszeniowym (cena sugerowana 209 zł).

Aparaty z serii KX-TG66xxPD zostały wyposażone w funkcję awaryjnego zasilania. Pozwala ona na odbieranie, jak i wykonywanie połączeń w przypadku awarii zasilania w gniazdku elektrycznym. Wystarczy położyć słuchawkę na bazie i przejść do trybu głośnomówiącego. Słuchawka, spoczywając na bazie będzie ją zasilać energią zgromadzoną w akumulatorkach nawet przez kilka godzin.

Telefony posiadają ekran LCD 1,8 cala oraz specjalny antypoślizgowy element przy słuchawce, dzięki któremu można wygodnie prowadzić rozmowy przytrzymując telefon ramieniem. Specjalny klawisz na obudowie aparatu pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia energii poprzez włączenie trybu ECO. Dzięki systemowi uwypuklania niskich lub wysokich tonów, osoby starsze mogą łatwiej prowadzić rozmowy. Dodatkowo jakość dźwięku podnosi system korekcji błędów Wbudowana książka telefoniczna pozwala zapisać do 10. numerów i nazw.

Obraz
© Telefon DECT Panasonic KX-TG6621PDB (fot. Panasonic)

Inne cechy serii KX-TG66xxPD:
• Podświetlana klawiatura
• 30 polifonicznych dzwonków / 10 polifonicznych sygnałów dzwonka
• SMS (o ile operator obsługuje usługę)
• Cyfrowy automat zgłoszeniowy (w modelu KX-TG6621PDB i PDM)
• Zegar z funkcją alarmu
• Możliwość zarejestrowania do 6 słuchawek (wymaga dodatkowych słuchawek).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)