Panasonic Toughpad - wytrzymały tablet z Androidem

Panasonic Toughpad - wytrzymały tablet z Androidem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.11.2011 14:43, aktual.: 08.11.2011 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic wprowadza super wytrzymały tablet działający w oparciu o system Android 3.2. Toughpad, bo tak będzie się nazywać, został przygotowany specjalnie dla profesjonalistów, których praca wymaga mobilności i wysokiego bezpieczeństwa. Urządzenie ma trafić na polski rynek wiosną 2012 r.

Tablet zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania, charakterystyczne dla wszystkich produktów z linii Toughbook. Urządzenie wytrzyma upadek z wysokości do 12. cm, poradzi sobie również z pyłem i zalaniem cieczami. Nie straszne są mu również mrozy czy upały, ponieważ zachowuje sprawność funkcjonowania w zakresie temperatur od -10 do 50 stopni Celsjusza.

Co najważniejsze, nowy Toughbook z Androidem na pokładzie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo danych. Jest za to odpowiedzialny jeden z dwóch rdzeni 1,2 GHz procesora, który wydajnie obsługuje szyfrowanie danych, uwierzytelnione uruchamianie oraz inne procesy bezpieczeństwa. Na wyświetlaczu można składać podpisy, a technologia badania nacisku, kierunku i prędkości pisania zwiększa wiarygodność autoryzacji.

Nowy Toughbook obsługuje połączenia Bluetooth oraz WiFi, posiada wbudowany moduł GPS. Tablet będzie dostępny również w wersji obsługującej połączenia z siecią 3G. Na długą pracę poza biurem pozwala bateria, która może działać nawet do 1. godzin.

Dzięki powłoce antyrefleksyjnej, jaką jest pokryty 10,1-calowy wyświetlacz, z tabletu można korzystać nawet w ostrym świetle słonecznym.

Toughpad będzie dostępny w Polsce na wiosnę 2012 r. w cenie 4500 zł netto w wersji standardowej i 5500 zł netto w wersji 3G.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)