Panasonic SC‑PMX5 - system micro Hi‑Fi wysokiej klasy

Panasonic SC-PMX5 - system micro Hi-Fi wysokiej klasy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.04.2012 11:01, aktual.: 13.04.2012 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic wprowadza do sprzedaży model SC-PMX5 - system Micro Hi-Fi z cyfrowym wzmacniaczem oraz stacją dokującą dla iPoda/iPhone’a.

Dzięki obróbce danych dźwiękowych bezpośrednio w ich cyfrowej postaci, bez przetwarzania na przebiegi analogowe, w pełni cyfrowy wzmacniacz modelu SC-PMX5 zmniejsza zakłócenia i szumy w sygnale audio w całym torze. Aby wykorzystać wszystkie zalety systemu cyfrowego, w modelu SC-PMX5 zastosowano również układ Anti-Jitter minimalizujący niepożądane zmiany fazy sygnału cyfrowego, pojawiające się podczas obróbki sygnałów cyfrowych.

Poza cyfrowym wzmacniaczem, model SC-PMX5 wyposażono również w trójdrożny zestaw głośnikowy składający się z Super Tweetera (głośnik wysokotonowy), Soft Dome Tweetera (głośnik wysokotonowy, miękko-kopułkowy) oraz Woofera (głośnik niskotonowy). Pełne pasmo sygnałów audio, od tonów niskich do wysokich, jest dzielone na zakresy częstotliwości odpowiadające poszczególnym głośnikom i odtwarzane w postaci czystych i niezniekształconych dźwięków. Zwiększona sztywność membrany głośnika miękko-kopułkowego poprawiła jakość brzmienia tonów wysokich. Model SC-PMX5 ma również skręcane zaciski do solidnego i pewnego podłączania kabli głośnikowych, co również poprawia jakość dźwięku i zwiększa stabilność transmisji sygnału.

Membrana głośnika wysokotonowego wykonana jest z kompozytu bambusa, węgla drzewnego i polimeru, a jego średnica wynosi 1. cm. Dodatkowo, osłona głośników jest zdejmowana. Moc wyjściowa zestawu wynosi 120 W. Poza płytami CD lub podłączeniem iPoda/iPhone’a, sygnał audio możemy doprowadzić poprzez złącze USB lub wejście AUX.

Cena: 119. PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)