Panasonic poszerza ofertę urządzeń AGD o nowe pralki

Panasonic poszerza ofertę urządzeń AGD o nowe pralki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.09.2012 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Panasonic poszerzyła swoją ofertę pralek o nowe modele NA-168VG4 i NA-148VG4 wyposażone w nowy tryb HydroActive+ i Eco/Speed. Urządzenia te będą dostępne od września 2012 r.

Mieszczące 8 kg suchego wsadu pralki z nowej serii G mają klasę energetyczną A+++. Są wyposażone w bezszczotkowy silnik z technologią Inverter, bęben Sazanami do delikatniejszego prania oraz technologie HydroActive+ i czujnik prania 3D.

Technologia Inverter reguluje obroty silnika na podstawie wskazań czujników. Nowy system HydroActive+ spryskuje bęben i ubrania pięcioma strumieniami, przyspieszając penetrację wody. Producent zapewnia, że dzięki nowemu systemowi HydroActive+, modele NA-168VG4 i NA-148VG4 zużywają do 35. mniej energii w stosunku do wymagań klasy A+++.

Czujnik prania 3. monitoruje ruch wsadu w pralce i koryguje szybkość oraz obroty silnika. Ma to eliminować nierównomierność obciążenia. Technologia Perfect Sense dostosowuje czas oraz zużycie wody i energii do dużego, połowicznego lub częściowego wsadu. Po zakończeniu programu pralka firmy Panasonic wyłącza się automatycznie.

Pralki z nowej serii Panasonic G wyposażono w ekonomiczny cykl prania w temperaturze 15°C, a także program "Rapid 15", który pozwala odświeżyć ubrania w 1. minut.

W połączeniu z bezszczotkowym silnikiem z technologią Inverter konstrukcja cichego łuku zastosowana w nowych pralkach znacząco zmniejsza hałas podczas prania. Konstrukcja łuku została wbudowana po bokach pralki, tak aby pochłaniać niepożądane dźwięki podczas prania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)