Pakiet usług od Dialogu dla firm

Pakiet usług od Dialogu dla firm
Źródło zdjęć: © Dialog

08.03.2011 11:25

111,02 zł miesięcznie za zestaw 4 usług telekomunikacyjnych, a w tym abonament telefoniczny już od 35,67 zł. To nowa oferta Dialogu dla firm korzystających z usług na sieci operatora. Dodatkowo, przez 5 miesięcy szybki internet za 1 zł oraz hosting - bez żadnych opłat w ofercie pakietowej

111,02 zł miesięcznie za zestaw 4 usług telekomunikacyjnych, a w tym abonament telefoniczny już od 35,67 zł. To nowa oferta Dialogu dla firm korzystających z usług na sieci operatora. Dodatkowo, przez 5 miesięcy szybki internet za 1,23 zł oraz hosting - bez żadnych opłat w ofercie pakietowej.

W promocji _ Ceny Ostrościęte _ wszystkie usługi są dostępne solo lub w zestawie dostosowanym do indywidualnych potrzeb firm. Klient może zakupić wybrany produkt (internet, telefon stacjonarny, komórkowy i hosting) pojedynczo lub w pakiecie. Najbardziej rozbudowany pakiet tworzą: telefon stacjonarny lub Diallo Duo (jedyna konwergentna oferta na rynku, łącząca ze sobą telefon stacjonarny i komórkowy na jednym rachunku), internet oraz usługa dodatkowa - hosting. Oferta przeznaczona dla klientów nowych, jak i aktualnie korzystających z usług Dialogu.

W najciekawszej konfiguracji produktów klient za 4 usługi: telefon komórkowy i stacjonarny (90. minut w pakiecie), internet 20 Mb/s oraz usługi hostingowe zapłaci jedyne 111,02 zł przez pierwsze 5 miesięcy umowy.

Dla zwolenników łączenia zalet telefonu stacjonarnego z komórkowym operator proponuje taryfę Diallo Duo, jedyną dostępną na polskim rynku taryfę konwergentną. Klient otrzymuje ponadto najnowszej generacji telefon komórkowy za 1,2. zł oraz do 3 dodatkowych kart SIM. DIALOG zapewnia także wsparcie formalne i możliwość bezkosztowego przeniesienia numeru od innego operatora komórkowego.

Dla ceniących sobie wygodę korzystania z telefonu stacjonarnego DIALOG proponuje najtańszą taryfę na rynku biznesowym. Klient płaci tylko 35,6. zł za abonament miesięczny (w profilu Podstawowym, przy umowie zawieranej na 24 miesiące). Dla bardziej wymagających przygotowano taryfę 300+, w której pakiet 300 minut na numery stacjonarne można wymienić na 100 minut do numerów komórkowych. Niewykorzystany pakiet minut nie przepada z końcem okresu rozliczeniowego, ale przechodzi na następny miesiąc. Miesięczny abonament w tej opcji wynosi 55,35 zł miesięcznie. Za aktywację usługi jednorazowa opłata to zaledwie 1,23 zł.

Internet DIALOGu jest dostępny w trzech opcjach: 6. 10 i 20 Mb/s. Dla klientów decydujących się na tę usługę w pakiecie z taryfą konwergentną, operator przygotował ofertę specjalną. Przedsiębiorca zapłaci za dowolną przepływność jedynie 1,23 zł przez pierwsze 5 miesięcy użytkowania, przy umowie na 24 miesiące. Dodatkowo w ofercie pakietowej, dla zainteresowanych posiadaniem własnej domeny i strony www, operator zapewnia hosting bez żadnych opłat aż przez 5 miesięcy. Przy wyborze eFaktury klient dodatkowo dostaje rabat na aktywację usługi.

Promocja na usługi głosowe, internetowe i hosting jest skierowana do klientów biznesowych korzystających z usług na sieci DIALOGu. Wszystkie usługi są dostępne w atrakcyjnych cenach również w wersji solo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)