"Pakiet Heyah i Stacjonarne" w Heyah

"Pakiet Heyah i Stacjonarne" w Heyah

"Pakiet Heyah i Stacjonarne" w Heyah
31.03.2008 18:27, aktualizacja: 31.03.2008 18:45

W Heyah ruszyła oferta, dzięki której użytkownicy mogą rozmawiać za 11 groszy za minutę połączenia do Heyah i na krajowe numery stacjonarne.

W _ Pakiecie Heyah i Stacjonarne _ za 5,50 zł klienci otrzymają 50 minut do wykorzystania w ciągu 14 dni. Z usługi może skorzystać każdy użytkownik Heyah posiadający dodatni stan konta umożliwiający pobranie wskazanej kwoty. Aktywacja pakietu jest bezpłatna.

Usługę można aktywować wysyłając kod ekspresowy _ 1152# _.

Po aktywacji pakietu użytkownik otrzyma SMS potwierdzający włączenie usługi, a z konta zostanie pobrana opłata. Usługa jest ważna przez 14 pełnych dni od momentu potwierdzenia aktywacji. Kolejny pakiet można kupić w dowolnym momencie trwania oferty. Jeżeli klient zakupi kolejny pakiet posiadając na koncie niewykorzystane minuty z terminem ważności, wówczas liczba zgromadzonych minut zsumuje się, a data ważności będzie liczona od daty aktywacji ostatniego pakietu. Użytkownik może jednorazowo zamówić większą ilość pakietów wysyłając ekspresowy kod: _ 1152#XX# _, gdzie XX to ilość pakietów od 1 do 10. W ciągu 30 dni użytkownik może zamówić 10 pakietów. Stan minut z pakietu można sprawdzić wysyłając ekspresowy kod _ 1052# _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)